Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

“Нова Пошта” VS “Укрпошта”: що обирають українці та чому

Опубліковано

Станом на 2020 рік онлайн-покупки, відправлення  та швидке отримання товарів стало мейнстрімом! Дістати бажану річ із іншого кутка України за 1 день — реально. І навіть можна не виходити з хати! За умови, якщо заплатити кур’єру. В Україні фаворитами відправлення товарів є “Нова Пошта” та “Укрпошта”. Але у кого з конкурентів більше переваг та прихильників? Давайте перевіримо!

“Нова пошта”

Фірма працює 19 років на ринку України. За цей період відкрилось 6048 відділень по Україні. Це говорить про потребу суспільства у послугах швидкої доставки від “Нової Пошти”. Фірма позиціонує себе як “доставка майбутнього”.

Особливості “доставки майбутнього”

Безкоштовний онлайн-додаток

Іменний додаток “Нова Пошта” — бонус для користувачів. Відправник чи отримувач може відстежити місце посилки та дату прибуття за спеціальним кодом. Джерело передбачає: новинний контент, оглядову карту філіалів пошт, можливість зв’язку із кур’єром та розрахування цін доставки. Користувачі можуть зв’язатися з центром підтримки онлайн за потреби. Особливий підхід до кожного клієнта присутній!

Читайте також: “Нова Пошта” закупить для кур’єрів електроскутери

Цінова політика та термін доставки

Ціни варіюються в залежності від місця відправки та габаритів. Наприклад, доставка з Києва до Луцька вартує  65 гривень (до 10 кг) з терміном доставки два дні, а з Чернівців до Харкова 105 грн (до 30 кг) за три дні часу.

Різноманітність доставки

Клієнти можуть забрати чи відправити  посилку особисто у відділенні “Нової Пошти”, або ж викликати кур’єра, який доставить у зазначене місце. Зв’язатися з ним можна в онлайн-додатку або за номером відділення. Така доставка коштує від 100 гривень (ціна залежить від локації замовника та габаритів). Це чудовий вихід для людей, які економлять час.

Програма “Збільшуй можливості”

Чудова пропозиція для клієнтів “Нової Пошти”. Особливості: учасник може зберігати посилку у відділенні на 2 дні довше без додаткових платежів і отримувати товар без документів. Також на особисту картку можливостей нараховуються бонуси, які можна витратити на послуги з арсеналу “Нової Пошти”.

Показники користувачів  (статистика “Нової Пошти”):

  • відправлені посилки без пошкоджень — 99,96 %;
  • своєчасне прибуття посилок у відділення — 98,32 %;
  • груз без втрати речей — 99,992 %;
  • своєчасна доставка за адресою — 99, 77%;
  • задоволені сервісом клієнти 8,70 з 10;
  • клієнти, що рекомендують пошту — 77%.

Високі показники якості доставок для клієнтів, спеціальні можливості, європейський підхід — аргументують розширення “Нової Пошти” по Україні. Фірма затребувана, адже  кожен знайде послугу для себе з огляду на побажання.

“Укрпошта” —  “головна пошта країни”!

Саме так позиціонує себе підприємство, яке працює з 1994 року на ринку. У 2017 пройшло оновлення і їх логотип із конвертом змінився на сучасний ріжок, який трансформується у значок геолокації. Ви знайдете 11 000 відділень по Україні, що на 4952 точки більше ніж у “Нової Пошти”.

Що пропонує “головна пошта країни”

Різноманітні доставки

Окрім доставки із закордону та кур’єрської актуальні пропозиції такі:

Укрпошта SmartВox — спрощений процес пакування (без черг, зважувань та очікувань). Можна замовити послугу онлайн, а бокс та код активації забрати у відділенні. Відправку треба здійснити протягом 5 місяців. Ціни за бокс: від 35 — S  і до 50 грн — L.

Укрпошта Стандарт — найдешевший варіант відправки. Термін доставки: 6 днів у міста України, 3 днів у межах міста та 4 дні у межах області. Термін відправки довший, ніж у “Нової Пошти” (можливе відправлення терміном у 2 дні).

Читайте також: В Україні випустили поштову марку, що поїде на станцію «Академік Вернадський» в Антарктиду

Укрпошта Експрес — найшвидша доставка арсеналу “Укрпошти”. Триває від 3-х днів у міста України та від 2 днів по регіону. Найпопулярніша позиція серед перелічених 3-х через швидкість.

Бандероль

Друковані відправлення такого формату є перевагами “Укрпошти”, таку пропозицію на ринку пропонує лише ця фірма. Тарифи: відправте листа від 11 до 44 грн без ПДВ. Отримання: від 1 до 5 днів в залежності від пріоритетності відправки.

Продукти “власної марки”

Особистий конверт, оригінальна поштова марка з іменем (замовлення онлайн) та листівка. Такі позиції пропонує замовити пошта своїм відвідувачам. Текст та дизайн обирається власноруч. Ціни: листівка  від 14-20 гривень, конверт від 12-14 гривень, марка від 120-510 за 1 аркуш.

Доставка за межі України

Відправити посилку в одну з 230 країн світу — реально, адже “пошта майбутнього” є членом Всесвітнього поштового союзу. Ціна: з Києва до Румунії — 1889.16 грн з вагою до 15 кг, а до Великобританії — 1800.6 грн з вагою до 10 кг.

Безкоштовний додаток “Укрпошта”

У користувачів є можливість:

  • оформити відправлення онлайн;
  • знайти відділення та індекс;
  • розрахувати вартість;
  • переглянути відправлення за номером;
  • переказати гроші.

Все ж “Укрпошта” в порівнянні з “Новою Поштою” має свої особливості: бандероль, продукти “власної марки”, SmartВox!

Клієнти поштових відділень України мають змогу обрати фаворита для себе. Вибір залежить від їх побажань: відправити листа бандероллю з оригінальною маркою — в “Укрпошті”.  Накопичити бонуси за програмою “Збільшуй можливості” та отримати посилку протягом 1-2 днів — на “Новій Пошті”.

Суспільство

У Києві відбудеться виставка, присвячена культурній спадщині європейських країн на сході України

Опубліковано

У Києві на Михайлівській площі з 21 травня до 4 червня творці фільму «Євродонбас» презентують вуличну виставку, присвячену культурній спадщині європейських країн на сході України, яку залишили бельгійські, французькі, німецькі, британські та американські промисловці на зламі ХIX–ХX століть.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

«Досі існує міф, що розбудова одного із найбільших промислових регіонів України належить Совєтському Союзу. У суспільному дискурсі мало порушується тема внеску європейських інвесторів у заснування містечок, розвиток промисловості та суспільного життя на Донеччині та Луганщині задовго до приходу радянської влади», – йдеться в повідомленні.

Так, метою виставки є розповісти про історичну спадщину Маріуполя, Дружківки, Нью-Йорка, Лисичанська, яку будували промисловці з країн Європи, а також показати стан і руйнацію архітектурних пам’яток до та після повномасштабного вторгнення Росії.

«Ми прагнемо розповісти про спадщину європейських країн на Донеччині та Луганщині якомога ширшій авдиторії – і в Україні, і за кордоном. Зокрема, для того, аби спростувати міф про виключно радянське походження Донбасу, яке постійно просуває Росія. Тому після роботи над фільмом «Євродонбас» наша команда вирішила ініціювати вуличну виставку для киян. Адже, на жаль, переважна більшість будівель, які ми демонструємо на виставці, вже знищені російськими окупантами», — зазначила продюсерка і авторка проекту Анна Паленчук.

Зокрема, на виставці представлена історія будинку британця Джона Г’юза, який заснував Донецьк. Також можна дізнатись прo гімназію у Лисичанську, яку залишили бельгійці, млин Пітера Діка у селищі Нью-Йорк, який збудували німці, комбінат Ілліча у Маріуполі, створений американцями та бельгійцями, французьку спадщину Дружківки тощо.

Крім того, у межах виставки відбудеться показ документального фільму «Євродонбас» режисера Кoрнія Грицюка в інформаційно-виставковому центрі Національного музею Революції Гідності 9 травня 2024 року о 17.00.

Виставка є частиною комплексного культурно-просвітницького проєкту присвяченого спадщині європейських країн на Сході України, який реалізує кінокомпанія «435 ФІЛМС», вона буде доступна українською та англійською мовами.

Цей проєкт включає документальний фільм «Євродонбас» (продюсерка Анна Паленчук, режисер Корній Грицюк), аудіоподкаст «Євродонбас: Німецька спадщина» та онлайн-проєкт «Європейська індустріальна спадщина на Сході України» ( у співпраці з фондом «Ізоляція»).

Читайте також: У Києві відбудеться виставка, присвячена культурній спадщині Донеччини й Луганщини

Проєкт «Європейська спадщина Донеччини та Луганщини» підтриманий у рамках програми (re)connection UA 2023/24, що реалізується ГО «Музей сучасного мистецтва» та Ukrainian Emergency Art Fund (UEAF) у партнерстві з UNESCO @unesco, та фінансується через Надзвичайний фонд спадщини UNESCO та ініціативу UNESCO-Ашберг для митців та культурних професіоналів.

Партнери виставки – посольство Королівства Бельгія в Україні, Міністерство закордонних справ України, Міністерствo культури та інфoрмаційнoї пoлітики України, Український інститут національної пам’яті, Націoнальний музей Ревoлюції Гіднoсті, міжнародний благодійний фонд «ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив».

Нагадаємо, бійці ЗСУ показали, як розписують писанки на Великдень 2024 під Бахмутом.

Фото: МКІП

Читати далі

Суспільство

У Швеції відбулася церемонія відкриття Євробачення-2024

Опубліковано

У шведському місті Мальме у неділю, 5 травня, відбулася церемонія відкриття пісенного конкурсу “Євробачення-2024”.

Про це повідомляє Суспільне.

Як зазначається, так званим Бірюзовим хідником пройшли всі цьогорічні учасники конкурсу, крім ізраїльської делегації, оскільки сьогодні вшановують пам’ять жертв Голокосту.

Представниці від України alyona alyona & Jerry Heil вийшли на бірюзовий хідник у вбранні з підвішеними ключами. Вони символізують втрачені домівки через війну в Україні — коли ключ є, а дому вже немає.

Читайте також: Google запускає додаткову програму грантів для українських стартапів на 10 мільйонів гривень

Артистки подарували ведучому український великодній кошик і показали традицію “битися” крашанками. Співачки також нагадали, що збиратимуть кошти на відбудову гімназії у Дніпропетровській області.

68-й пісенний конкурс “Євробачення” проходить у шведському місті Мальме. Перший і другий півфінали відбудуться 7 та 9 травня, грандфінал — 11 травня.

Україну на конкурсі представляє дует alyona alyona & Jerry Heil з піснею Teresa & Maria. Вони виступлять у першому півфіналі. Номер для співачок поставила українська режисерка, номінантка на “Ґреммі” за найкраще музичне відео Таню Муіньо.

Нагадаємо, картини, на яких зображені українські волонтери та лікарка з Маріуполя, покажуть у Парижі та Нью-Йорку.

Фото: Суспільне

Читати далі

Суспільство

Укрзалізниця приготувала Великодні обіди для Харківщини – фото

Опубліковано

Команда Food Train приготувала святкові обіди для жителів Харківщини Під час свят особливо важливо підклуватися про тих, хто поряд. Саме тому команда потягу-кухні Укрзалізниці – Food Train – приготувала близько 4300 великодніх обідів для мешканців Харківщини.

Про це повідомляє Міністерство відновлення України.

“Цього разу Food Train привіз до Харкова ще й 2300 власноруч спечених та прикрашених Великодніх пасок. Ними пригощали місцевих мешканців, серед яких – внутрішньо переміщені особи, багатодітні родини, пенсіонери, жителі знеструмлених будинків, пацієнтинти психіатричної для лікарні та будинку літніх людей. Прояв турботи одне про одного дозволяє українцям не втрачати віру та триматися попри складні часи”, – повідомили у Мінвідновленні.

Читайте також: Google запускає додаткову програму грантів для українських стартапів на 10 мільйонів гривень

Закупівля продуктів для поїзда-кухні фінансується нашими партнерами – Фондом Говарда Баффета – The Howard G. Buffett Foundation.

Нагадаємо, уряд запропонував виробникам дронів пільгові гранти.

Фото: Міністерство відновлення України

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство6 днів тому

«Усе життя я жила з дискомфортом від того, що зі мною щось не так. Тепер мені стало легше»: історія Тоні, яка в 41 дізналася, що в неї аутизм

«Сьогодні день мого камінг-ауту. У мене аутизм», — написала одного дня Тоня на своїй сторінці...

Суспільство3 тижні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство4 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство1 місяць тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

РЕКЛАМА: